Nowa soczewka, która rozumie światło!

N O W O Ś Ć !!

Przyszła na świat nowa soczewka, była ona przez 10 lat tworzona i dokładnie testowana przez specjalistów i okulistów, którą już dziś możesz kupić w moim ulubionym sklepie 🙂

Soczewka ACUVUE OASYS with Transitions


Poznaj ACUVUE OASYS with Transition Light Intelligent Technology pierwszą tego typu soczewkę kontaktową, która dostosowuje się zmiennych warunków oświetlenia zapewniając komfortowe widzenie.

Efekt wpływu promieniowania na soczewkę

Po prawej stronie znajduje się ta sama soczewka, jednak teraz miała kontakt z promieniowanie UV, w przeciągu 90 sekund zmienia barwę na dużo ciemniejszą, dzięki temu chroni oko przed nasłonecznieniem.

Z codziennego życia wiesz, że w ciągu dnia każdy z nas jest wystawiony na działanie różnych form oświetlenia. Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS with Transitions redukują niekorzystny wpływ światła na oczy, dzięki czemu w danych momentach gdy świeci mocno słońce nie musisz zakładać okularów przeciwsłonecznych.

Każdego dnia nie zwracasz uwagi na to jak Twoje oczy muszą dostosowywać się do nagłych zmian natężenia światła na przykład w czasie pracy przy sztucznym i nieprzyjemnym świetle biurowym, podczas wpatrywania się w ekrany urządzeń elektronicznych lub na przykład podczas uprawiania sportu. Zdarza się, że w takich sytuacjach musisz mrużyć oczy, by dokładniej coś zobaczyć bo przeszkadza światło, a jak wiadomo podczas mrużenia dużo szybciej powstają zmarszczki wokół oczu.

Jak działają soczewki ACUVUE OASYS with Transitions?

Soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS with Transitions mają wiele korzyści, oczywiście przede wszystkim korekcję wzroku, ale również pomagając ograniczyć wpływ drażniącego, jasnego światła zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Dzięki technologii fotochromowej soczewka zabarwia się w mniej niż minutę oraz rozjaśnia się z powrotem w mniej niż 90 sekund. Dodatkowo to jedyne soczewki kontaktowe, które zapewniają 100% ochrony przed promieniowaniem UVB, czyli takie które dociera do ziemi i ma wpływ na skórę.

Osobiście jestem bardzo zaciekawiona funkcjonalnością tych soczewek, złożyłam już zamówienie więc teraz grzecznie czekam na paczkę, która pojawi się w przeciągu kilku dni. Nie czekaj! sprawdź i Ty nowe możliwości tych soczewek. Zadbaj o swoje oczy już dziś razem z innowacyjnymi soczewkami ACUVUE OASYS with Transitions i ciesz się dobrym wzrokiem, zarówno w słoneczne jak i zimowe dni.