PRZYSSAWKA – najlepszy ratunek podczas zakładania i zdejmowania soczewek

Przyssawka

Uwielbiasz nosić soczewki, ale masz długie paznokcie i boisz się, że zarysujesz nimi soczewkę? Bez obaw, kup już dziś przyssawkę i ciesz się długimi paznokciami na co dzień!

Przyssawka została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy mają dyskomfort wkładania palca do oka, zarówno podczas zakładania, jak i zdejmowania soczewek.

Idealnie sprawdzi się też u osób, które nie chcą rezygnować z długich paznokci na rzecz noszenia soczewek.

Ponadto jeśli jesteś w podróży, na basenie, na plaży lub w każdym innym miejscu gdzie nie masz możliwości umycia rąk, przyssawka przychodzi z pomocą. To dzięki niej, szybko, łatwo i sprawnie założysz soczewki. Jest ona również niezawodna podczas zdejmowania soczewek.

Używanie przyssawki jest bardzo proste. Wystarczy tylko chwycić za trzonek i końcówką w kształcie niewielkiego dysku, przyssać zakładaną soczewkę, a następnie po prostu umieścić ją na oku. W bardzo podobny sposób możemy za pomocą przyssawki zdjąć szkła kontaktowe.

Przyssawka jest bardzo łatwa w obsłudze, dlatego na pewno docenimy wygodę, jaką daje to proste urządzenie. Warto podkreślić, że przyssawki wykonane są z bezpiecznych materiałów. Nie musimy się zatem obawiać, że ich używanie źle wpłynie na stan zdrowia naszych oczu. Produkt przeznaczony jest do stosowania tylko z miękkimi soczewkami kontaktowymi.

Zalety przyssawki do soczewek:

  • umożliwia łatwe zakładanie soczewek
  • pomaga również w zdejmowaniu soczewek
  • najwyższa jakość zastosowanych materiałów

Przyssawka jest bezzapachowa, lekka i poręczna. Zmieści się do małej torebki lub bagażu podręcznego, jeśli podczas podróży zapragniesz zdjąć soczewki. Nie posiada ona terminu ważności, zatem gdy ją kupisz zostanie z Tobą na lata. Dodatkowo w stosunku do jej wielu zalet i funkcji jest bardzo tania.

Przejdź do zakupu