Płyn do soczewek BIOTRUE Flight Pack, 2x60ml + torba Zip-bag w prezencie!

Skład zestawu

Zestaw BIOTRUE Flight Pack zawiera:

  • 2 x płyny Biotrue o pojemności 60 ml,
  • 2 x pojemniczki na soczewki,
  • torba Zip- bag,
  • ulotka z informacjami o produkcie.

Płyn Biotrue to wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny, którego inspiracją stała się biologia ludzkiego oka, jest dedykowany do utrzymania w czystości soczewek hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych.

1. Kompleksowa dezynfekcja  – w pierwszej kolejności płyn pielęgnacyjny usuwa z soczewek groźne drobnoustroje, które zebrały się tam w trakcie całego dnia stosowania. W ten sposób preparat chroni oczy przed niebezpiecznymi infekcjami.

2. Dokładne oczyszczenie – po poradzeniu sobie z bakteriami preparat eliminuje wszelkiego rodzaju zabrudzenia, mogące zmniejszać komfort stosowania soczewek. Są to głównie osady białkowe, tłuszcze oraz kurz.

3. Bezpieczne przechowywanie – płyn pielęgnacyjny służy przede wszystkim do bezpiecznego przechowywania soczewek w czasie, kiedy z nich nie korzystasz. Zanurzone w nim soczewki odzyskują swoje początkowe właściwości i są „odcięte” od groźnych zabrudzeń z zewnątrz.

Pakujemy się w podróż 🙂

4. Zestaw ten jest idealny w podróż czy do samolotu – w jednym opakowaniu opisywanego płynu pielęgnacyjnego znajdziesz dwie buteleczki o pojemności 60 ml. To w sam raz na podróż samolotem – ilość zgodna z obowiązującymi normami bagażu podręcznego. 

Biologia oka w butelce od wiodącego producenta firmy Bausch&Lomb. Intensywne badania nad biologią ludzkiego oka zaowocowały powstaniem płynu BioTrue. Posiada podwójny system dezynfekcji działający bakteriobójczo i grzybobójczo. W jego skład wchodzi hialuronian, środek nawilżający, który utrzymuje nawilżenie do 20 godzin.

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno wyżej opisany BIOTRUE Flight Pack zestaw podróżny charakteryzujący się małymi buteleczkami, które możesz spokojnie zabrać zarówno do samolotu, czy w każdą inną podróż gdzie bagaż jest ograniczony, jak również posiadamy w ofercie te płyny o wieększej pojemności , a mianowicie: 120ml i 300 ml.