PŁATKI OGÓRKOWE- UKOJENIE DLA ZMĘCZONYCH OCZU

Płatki ogórkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które użytkują soczewki kontaktowe, bądź w inny sposób narażają swoje oczy na podrażnienia np. poprzez pracę przy komputerze. Płatki te wypełnione są świeżym ogórkiem, substancjami kojącymi, wyciągami z ziół oraz witaminami B5 i E. Dodatkowo w składzie znajdziesz naturalną substancję odżywczą skóry oraz antyutleniacze, które neutralizują wolne rodniki. Płatki pozwalają na naturalne odświeżenie zmęczonych i podrażnionych oczu. Ponadto, pozwalają na zredukowanie podkrążeń oczu czy cieni, które biorą się ze zmęczenia. Zaprojektowane tak, aby podczas odpoczynku i leżenia koiły i łagodziły podrażnienia.

Oto przedstawiam Ci skład płatków ogórkowych i ich wpływ na Twoje oczy:

Eyeye, 24 szt. płatków ogórkowych wraz z pęsetąBogactwo ziół i witamin – miękkie płatki na oczy są prawdziwym bogactwem cennych ziół oraz witamin. Mowa tutaj przede wszystkim o wyciągu z kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty i rumianku oraz witaminie B5 i E.

Dogłębne ukojenie – tak starannie opracowany skład, oparty na naturalnych składnikach wykazuje dobroczynne, kojące działanie nie tylko na skórę, lecz również zmysły. Pozwala odpocząć, zrelaksować się i wyciszyć.

Wygodne stosowanie – płatki na oczy zostały zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywały się na powiekach przez cały czas trwania zabiegu.

Redukcja zmęczenia i cieni – wyciąg z zielonej herbaty w połączeniu z witaminą E sprawia, że już po kilku minutach kontaktu z płatkami, skóra wokół oczu staje się bardziej promienna, odświeżona i wypoczęta. Bez szarości, cieni i widocznych naczynek.

Opakowanie EYEYE Płatki Ogórkowe w słoiczku zawiera 24 sztuk płatków i ma dołączoną metalową pęsetę, ułatwiającą ich wygodne oraz  higieniczne wyjmowanie.

Korzystne efekty już po pierwszym zastosowaniu – odświeżoną i zregenerowaną skórę powiek, a także zrelaksowane zmysły to coś, co uzyskasz już po pierwszych 10 minutach stosowania płatków ogórkowych na oczy. To zasługa silnie skoncentrowanej formuły.

Dodatkowe orzeźwiające rezultaty uzyskasz, wkładając okłady do lodówki przed ich zastosowaniem.

Eyeye, 2 szt. płatków ogórkowych

Opakowanie na wypróbowanie – w jednym opakowaniu znajdziesz dwa płatki ogórkowe na oczy. To idealna ilość na wypróbowanie i przekonanie się o dobroczynnym działaniu produktu na własnej skórze.


Dla kogo płatki ogórkowe Eyeye?

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe bądź nadwyrężasz wzrok pracując przy komputerze lub w innych trudnych warunkach, na pewno znasz uczucie zmęczonych oczu na koniec dnia. Piekące i łzawiące wieczorem, czasami nawet rano sprawiają, że nie widzisz dobrze i psujesz swój wzrok. Warto sprawdzić sposób na ukojenie oraz wyeliminowanie tych objawów jakim są płatki ogórkowe Eyeye. Efekt zobaczysz już od pierwszego użycia. Spróbuj już dziś!

Kupisz je tutaj