PŁATKI OGÓRKOWE- UKOJENIE DLA ZMĘCZONYCH OCZU

Płatki ogórkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które użytkują soczewki kontaktowe, bądź w inny sposób narażają swoje oczy na podrażnienia np. poprzez pracę przy komputerze. Płatki te wypełnione są świeżym ogórkiem, substancjami kojącymi, wyciągami z ziół oraz witaminami B5 i E. Dodatkowo w składzie znajdziesz naturalną substancję odżywczą skóry oraz antyutleniacze, które neutralizują wolne rodniki. Płatki pozwalają na naturalne odświeżenie zmęczonych i podrażnionych oczu. Ponadto, pozwalają na zredukowanie podkrążeń oczu czy cieni, które biorą się ze zmęczenia. Zaprojektowane tak, aby podczas odpoczynku i leżenia koiły i łagodziły podrażnienia.

Oto przedstawiam Ci skład płatków ogórkowych i ich wpływ na Twoje oczy:

Eyeye, 24 szt. płatków ogórkowych wraz z pęsetąBogactwo ziół i witamin – miękkie płatki na oczy są prawdziwym bogactwem cennych ziół oraz witamin. Mowa tutaj przede wszystkim o wyciągu z kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty i rumianku oraz witaminie B5 i E.

Dogłębne ukojenie – tak starannie opracowany skład, oparty na naturalnych składnikach wykazuje dobroczynne, kojące działanie nie tylko na skórę, lecz również zmysły. Pozwala odpocząć, zrelaksować się i wyciszyć.

Wygodne stosowanie – płatki na oczy zostały zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywały się na powiekach przez cały czas trwania zabiegu.

Redukcja zmęczenia i cieni – wyciąg z zielonej herbaty w połączeniu z witaminą E sprawia, że już po kilku minutach kontaktu z płatkami, skóra wokół oczu staje się bardziej promienna, odświeżona i wypoczęta. Bez szarości, cieni i widocznych naczynek.

Korzystne efekty już po pierwszym zastosowaniu – odświeżoną i zregenerowaną skórę powiek, a także zrelaksowane zmysły to coś, co uzyskasz już po pierwszych 10 minutach stosowania płatków ogórkowych na oczy. To zasługa silnie skoncentrowanej formuły.

Eyeye, 2 szt. płatków ogórkowych

Opakowanie na wypróbowanie – w jednym opakowaniu znajdziesz dwa płatki ogórkowe na oczy. To idealna ilość na wypróbowanie i przekonanie się o dobroczynnym działaniu produktu na własnej skórze.


Dla kogo płatki ogórkowe Eyeye?

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe bądź nadwyrężasz wzrok pracując przy komputerze lub w innych trudnych warunkach, na pewno znasz uczucie zmęczonych oczu na koniec dnia. Piekące i łzawiące wieczorem, czasami nawet rano sprawiają, że nie widzisz dobrze i psujesz swój wzrok. Warto sprawdzić sposób na ukojenie oraz wyeliminowanie tych objawów jakim są płatki ogórkowe Eyeye. Efekt zobaczysz już od pierwszego użycia. Spróbuj już dziś!