Żel antybakteryjny- zabezpiecz siebie i swoich najbliższych

W obecnych czasach zarazy panującej na całym świecie postaraliśmy się o to, aby w naszym sklepie oprócz soczewek nie zabrakło dla Was żeli antybakteryjnych, które teraz są niezawodnym sposobem dla ochrony rąk.

Żel antybakteryjny Clean&Care, 100 g ma właściwości dezynfekujące, dzięki czemu skutecznie chroni dłonie przed zarazkami, jednocześnie nie wysuszając skóry gdyż w jego składzie znajdziecie glicerynę, wyciąg z aloesu i pantenol. Te składniki sprawiają, że skóra będzie odżywiona i nawilżona.

Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Może być używany w podróży, gdy nie macie bezpośredniej możliwości skorzystania z wody.

W aktualnej sytuacji żel antybakteryjny przyda się również w pracy czy w domu, by zapewnić sobie i rodzinie dodatkową ochronę higieniczną rąk. Wystarczy nałożyć nałożyć kilka kropel żelu na dłonie i już po 20 sekundach wysycha pozostawiając ręce zadbane, przyjemnie odświeżone oraz zdezynfekowane bez zapachu alkoholu.

Cechuje się również łatwością rozprowadzania go w nawet w trudno dostępnych miejscach: miedzy palcami i przy paznokciach, nie podrażniając ich struktur.

Żele te dostępne są w trzech wersjach pojemnościowych: 50 g, 100 g i 125 g.

Pamiętaj! Korzystając z żeli antybakteryjnych dbasz o siebie i najbliższych w tych trudnych chwilach, jednocześnie nawilżając i pielęgnując dłonie.

Kupuj bezpiecznie i bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z wysyłki kurierskiej lub do paczkomatu. Dbaj o swoje zdrowie i innych!