Masz zmęczone, piekące bądź przeciążone oczy? Zrób sobie okłady na oczy, by szybko i przyjemnie zmniejszyć cienie pod oczami, a jednocześnie móc zrelaksować się po ciężkim dniu czując natychmiastowe ukojenie i zapach świeżego ogórka ! :)

PŁATKI OGÓRKOWE

Płatki ogórkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które użytkują soczewki kontaktowe, bądź w inny sposób narażają swoje oczy na podrażnienia np. poprzez pracę przy komputerze. Płatki te wypełnione są świeżym ogórkiem, substancjami kojącymi, wyciągami z ziół oraz witaminami B5 i E. Dodatkowo w składzie znajdziesz naturalną substancję odżywczą skóry oraz antyutleniacze, które neutralizują wolne rodniki. Płatki pozwalają na naturalne odświeżenie zmęczonych i podrażnionych oczu. Ponadto, pozwalają na zredukowanie podkrążeń oczu czy cieni, które biorą się ze zmęczenia. Zaprojektowane tak, aby podczas odpoczynku i leżenia koiły i łagodziły podrażnienia.

Oto przedstawiam Ci skład płatków ogórkowych i ich wpływ na Twoje oczy:

Eyeye, 24 szt. płatków ogórkowych wraz z pęsetąBogactwo ziół i witamin – miękkie płatki na oczy są prawdziwym bogactwem cennych ziół oraz witamin. Mowa tutaj przede wszystkim o wyciągu z kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty i rumianku oraz witaminie B5 i E.

Dogłębne ukojenie – tak starannie opracowany skład, oparty na naturalnych składnikach wykazuje dobroczynne, kojące działanie nie tylko na skórę, lecz również zmysły. Pozwala odpocząć, zrelaksować się i wyciszyć.

Wygodne stosowanie – płatki na oczy zostały zaprojektowane w taki sposób, by utrzymywały się na powiekach przez cały czas trwania zabiegu.

Redukcja zmęczenia i cieni – wyciąg z zielonej herbaty w połączeniu z witaminą E sprawia, że już po kilku minutach kontaktu z płatkami, skóra wokół oczu staje się bardziej promienna, odświeżona i wypoczęta. Bez szarości, cieni i widocznych naczynek.

Korzystne efekty już po pierwszym zastosowaniu – odświeżoną i zregenerowaną skórę powiek, a także zrelaksowane zmysły to coś, co uzyskasz już po pierwszych 10 minutach stosowania płatków ogórkowych na oczy. To zasługa silnie skoncentrowanej formuły.

Eyeye, 2 szt. płatków ogórkowych

Opakowanie na wypróbowanie – w jednym opakowaniu znajdziesz dwa płatki ogórkowe na oczy. To idealna ilość na wypróbowanie i przekonanie się o dobroczynnym działaniu produktu na własnej skórze.


Zalety płatków ogórkowych Eyeye:

  • Skład płatków, który jest ich największą zaletą, ponieważ zawiera wiele cennych ziół i witamin, które koją i nawilżają zmęczone oko. Wyciągi z kwiatu portulaki, żeń-szenia, herbaty czy rumianku, wzbogacone o witaminy B5 i E, a dodatkowo także w antyutleniacze.
  • Wygoda użytkowania płatków Eyeye, które nakłada się na powieki leżąc i odpoczywając. Można więc połączyć relaks z profilaktycznym leczeniem oczu.
  • Natychmiastowy efekt dający ukojenie. Odświeżona skóra powiek daje o sobie znać od pierwszego zastosowania, wszystko dzięki silnie skoncentrowanej formule wartości odżywczych.
  • Redukcja zmęczonych oczu oraz podkrążeń – płatki korzystnie działają również na cienie pod powiekami, które często są widoczne przy zmęczeniu. Zarówno koją, jak i łagodzą te objawy.

Dla kogo płatki ogórkowe Eyeye?

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe bądź nadwyrężasz wzrok pracując przy komputerze lub w innych trudnych warunkach, na pewno znasz uczucie zmęczonych oczu na koniec dnia. Piekące i łzawiące wieczorem, czasami nawet rano sprawiają, że nie widzisz dobrze i psujesz swój wzrok. Warto sprawdzić sposób na ukojenie oraz wyeliminowanie tych objawów jakim są płatki ogórkowe Eyeye. Efekt zobaczysz już od pierwszego użycia.

Punktsoczewek.pl z myślą o swoich klientach wyszedł im na przeciw i uaktywnia promocję na płatki ogórkowe firmy Eyeye, dla wszystkich tych, którzy wracają na studia- a co za tym idzie będą męczyć swoje oczy podczas nocnej nauki, także dla tych, którzy bardzo dużo czasu spędzają przy komputerze, jak również dbają o tych, którzy noszą soczewki kontaktowe przez cały dzień co powoduje, że ich oczy się wysuszają. Płatki ogórkowe sprawią, że łatwo i przyjemnie poprawisz komfort oczu, a tym samym zadbasz o swoje zdrowie.

Jednocześnie, jeśli zrobisz zakupy za minimum 100 zł w punktsoczewek.pl to jedną parę płatków ogórkowych dostaniesz GRATIS! Dzięki, temu masz możliwość przetestowania takich płatków na własnych oczach,upewniając się tym samym czy chcesz mieć więcej takich relaksujących chwil w swoim domu 🙂