Masz astygmatyzm? Skorzystaj z wyjątkowej promocji!

Wszyscy, którzy na co dzień zmagają się z astygmatyzmem teraz mają niepowtarzalną okazję dostać od nas soczewkę gratis!!

Wystarczy, że zakupisz od nas jedno opakowanie soczewek torycznych.

Do wyboru masz: SofLens Toric, PureVision Toric i PureViosion2 for ASTIGMATISM,

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz od nas jeszcze jedną soczewkę ULTRA for Astigmatism zupełnie za darmo! Dzięki temu będziecie mieli okazję poznać najnowszą soczewkę z rodziny Bausch+Lomb.

Soczewki toryczne Basch+Lomb + szt. gratis

ULTRA for Astigmatism jest dedykowany osobom z wadą astygmatyzmu. Duży zakres oferowanych mocy sferycznych oraz cylindrycznych to niewątpliwie jedna z zalet tej soczewki.

Dzięki zastosowaniu technologii MoistureSeal soczewki z rodziny ULTRA zachowują wilgotność przez 16 godzin użytkowania każdego dnia. Z tego powodu świetnie sprawdzą się u osób, które dużą część swojego dnia spędzają przed wyświetlaczami urządzeń cyfrowych. Udowodniono, że podczas patrzenia na cyfrowe wyświetlacze zapominamy o mruganiu, przez co oko nie jest wystarczająco nawilżone, a dzięki tej soczewce oko pozostaje w ciągłym nawilżeniu. To sprawia, że pod koniec dnia nie odczujesz suchości oka czy dyskomfortu.

W soczewce ULTRA for Astigmatism zastosowano innowacyjną technologię, która zapewnia świetną stabilizację soczewki na oku, minimalizując odblaski i aureole, zachowując czysty obraz prze cały dzień.

Zadbaj o nawilżenie swoich oczu już dziś! PUNKTSOCZEWEK.PL